KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16359001
nr 1635 9001
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Fält". Signerad, olja på duk. Bildmått: 30x40 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:27:55
8/8 22:38:15
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson